Do Stowarzyszenia należą osoby chore i zdrowe.
Jeśli Jesteś pacjentką – potrzebujesz pomocy, szukasz ludzi, z którymi łączą Cię podobne doświadczenia, z którymi możesz szczerze porozmawiać – zapraszamy.
Razem możemy więcej.

Chcesz zostać członkiem Stowarzyszenia?– Wypełnij deklarację członkowską i prześlij ją na adres:

biuro@stowarzyszenie-magnolia.org

Stowarzyszenie utrzymuje się realizując projekty finansowane przez Starostwo Powiatowe w Koninie i Urząd Miasta Konina oraz dotacji przekazywanych przez sponsorów, darczyńców oraz ze składek członkowskich.
Wszystkich nowych oraz obecnych członków prosimy o wpłaty na konto Stowarzyszenia składki członkowskiej.
Składkę w wysokości 25 PLN rocznie, prosimy wpłacać na konto Stowarzyszenia:

Bank BGŻ S.A. Odział Operacyjny w Koninie, nr konta bankowego: 06 2030 0045 1110 0000 0237 2520 z dopiskiem:

„składka członkowska + rok + nazwisko członka Stowarzyszenia.”

Zostań członkiem stowarzyszenia

Członkiem Stowarzyszenia może zostać osoba, której bliskie są problemy osób chorych. Zapraszamy każdego, kto może podzielić się swoim czasem i zapałem, wspierając pacjentki i działania Stowarzyszenia.