Pejzaże polskie

Jest nam niezmiernie miło powiadomić, że w dniach 1, 2, 3 maja 2010 r. w Sali Jana Pawła II przy Kościele p.w. Najświętszej Bogurodzicy Maryi w Poznaniu os. Stare Żegrze miała miejsce wystawa malarska pt. „Pejzaże polskie”. Autorką prac jest Pani Anna Sundmann-Murawska, członkini Stowarzyszenia „Magnolia”. Zafascynowana Pięknem ziemi polskiej a szczególnie urodą Wielkopolski utrwala ją na płótnie malując dwory, pałace, zagrody chłopskie.
Podziwiałyśmy prace Ani na w/w wystawie, ale podziwiamy ją również za hart ducha, humor i siłę walki. Przerwa w malowaniu nastąpiła tylko w okresie walki z chorobą. Kiedy powróciło lepsze samopoczucie, wróciła chęć do malowania. Gratulujemy. życzymy udanych wypadów w plener ze sztalugami. Prace Pani Anny Sundmann-Murawskiej można podziwiać na stronie:www.sundmann.user.icpnet.pl