Spotkanie w Domu Kultury w Golinie

Stowarzyszenie „Magnolia” wraz z Domem Kultury w Golinie zaprosiły mieszkanki Goliny i Gminy Golina do udziału w spotkaniu, którego tematem byla profilaktyka raka szyjki macicy. Pan Janusz Karaszewski ginekolog przedstawił, dlaczego są tak istotne systematyczne badania cytologiczne. Krótką informację o działaniach stowarzyszenia przekazała Zyta Komicz skarbnik stowarzyszenia. Uczestniczki spotkania dzieki uprzejmości firmy Oriflame mogły zbadać cerę i wykonać makijaż. Wśród uczestniczek przeprowadzono losowanie, nagrodą była kuchenka mikrofalowa ufundowana przez Dom Kultury w Golinie i torebki z zestawami kosmetyków Oriflame. Dziękujemy za dostarczenie broszur z podstawowymi informacjami o badaniach cytologcznych Wojewódzkiemu Ośrodkowi Koordynującemu Program Profilaktyki Raka Szyjki Macicy w Poznaniu.