Kalendarz zdrowia intymnego

Dzięki tej aplikacji współczesna kobieta może mieć wszystkie informacje o swoim zdrowiu intymnym w jednym miejscu i nigdy już nie zapomni o terminie wizyty u ginekologa.

Aplikacja Zdrowa+ to intuicyjny w obsłudze mobilny kalendarz zdrowia intymnego każdej kobiety, niezależnie od wieku. Po zainstalowaniu na smartfonie, aplikacja w pierwszej kolejności prosi o podanie roku urodzenia. W sekcji „O czym warto pamiętać” zebrane zostały wskazówki związane ze zdrowiem intymnym, płodnością i seksualnością, które każdorazowo dostosowane są do wieku użytkowniczki. Aplikacja prześle nam również komunikaty, przypominające o zbliżającym się badaniu i wskazówki, jakie badania należy wykonać w danym momencie cyklu. Przydatną funkcją jest również „Słownik”, w którym znajdziemy definicje skrótów medycznych i przystępne opisy ważnych dla zdrowia intymnego badań.

Załączamy link to krótkiego filmiku, zawierającego nieco więcej informacji o Zdrowa+ 

Tutaj można ściągnąć aplikację na telefon z Androidem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.roche.global.zdrowapl a tutaj na iPhone: https://itunes.apple.com/pl/app/zdrowa+/id805716135

Można też to zrobić posługując się poniższą instrukcją:

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego z systemem Android, np. smartfona Nokia, Samsung lub Sony:

  • Wejdź w Google Play i wybierz zakładkę Aplikacje. Wpisz w wyszukiwarkę hasło „Zdrowa” lub „Zdrowa+”.
  • Kliknij na ikonkę i opis aplikacji, a po otwarciu opisu rozszerzonego, wybierz ZAINSTALUJ i pobierz aplikację na swoje urządzenie.

Jeśli korzystasz urządzeń mobilnych z systemem  iOS (iPhone, iPad):

  • Wejdź na AppStore i wpisz hasło „Zdrowa” lub „Zdrowa+”.

• Po pojawieniu się ikonki oraz opisu aplikacji, wybierz FREE/INSTALL i zainstaluj aplikację na swoim urządzeniu.

zdrowa-plus

Poradniki na skróty