III Targi Organizacji Pozarządowych w Skulsku

29 lipca br. w Skulsku się na terenie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza spotkały się organizacje pozarządowe z naszego regionu. Główny cel targów to promocja organizacji pozarządowych. Tegoroczne hasło przewodnie „Moja recepta na zdrowie”.

Na targach pojawiły się organizacje działające na rzecz kobiet, dzieci, młodzieży, osób niepełnosprawnych. Członkinie Stowarzyszenia „Magnolia” uzasadniały potrzebę regularnych badań ginekologicznych oraz znaczenie diety zbilansowanej.

Targi Organizacji Pozarządowych zostały zorganizowane przez Stowarzyszenie „Skulsk – nasze wspólne dobro”, Stowarzyszenie Instytut Zachodni z Poznania, Starostwo Powiatowe w Koninie oraz Lokalna Organizacje Turystyczną „Marina”. Przedsięwzięcie zrealizowane w ramach projektu „Działamy Razem 3” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.